Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ

Aktuality ZŠ


Štítky:

Novější 1 3 9 16 24

Ředitelské volno

Vážení rodiče, 

v pátek 29.9. 2023 se z organizačních důvodů uděluje ředitelské volno.

Děkujeme za pochopení.


Publikováno 18. 9. 2023 11:27
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Rodičovská schůzka a další setkání

Vážení rodiče,

srdečně vás zveme na společnou rodičovskou schůzku, která se bude konat v úterý 26. 9. 2023 v 16:30 ve třídě 5. ročníku (kulturní místnosti školy). V rámci této schůzky získáte důležité informace o průběhu celého školního roku.

Důležité termíny, které si už nyní můžete zapsat do kaledáře jsou: 25.11. adventní tvoření pro rodiče s dětmi, 3.12. rozsvěcení vánočního stromečku, 16.12. vánoční zpívání v kostele. Bližší informace poskytneme včas před připravovanou akcí.

Děkujeme a těšíme se na společná setkání!


Autor: Klára Kodetová Publikováno 14. 9. 2023 9:07
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pohybový kroužek a jóga

Vážení rodiče,

z důvodu rekonstrukce školy bude jóga a pohybový kroužek začínat až od 2. pololetí (5.2.2024). 

 


Autor: Klára Kodetová Publikováno 14. 9. 2023 9:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Cesta na oběd

Vážení rodiče,

na oběd budeme chodit do hostince Pod Lípou za každého počasí. Prosím dejte dětem do školy pláštěnku (deštníky ne) a nechejte ji v šatně do konce rekonstrukce.

Děkujeme za spolupráci!


Autor: Klára Kodetová Publikováno 12. 9. 2023 11:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

První školní týden

Vážení rodiče,

na webových stránkách školy najdete rozvrhy hodin na nový školní rok (ke stažení zde). Také už jsou zveřejněny i dny a časy zájmových kroužků. Kroužky mají uvedené časy a je možné, že vzhledem k rekonstrukci školní jídelny se do konce listopadu všechny časy začátků i konců posunou o patnáct až třicet minut. Přihlašovací lístky dostanou žáci během prvních dvou týdnů. Kroužky zahájíme v říjnu.
 
Školní stravování bude až do konce listopadu probíhat v Hostinci Pod Lípou, kde budou vařit naše paní kuchařky. Žáci půjdou cestu tam i zpět pod dozorem pedagogů a vyzvedávat je bude možné, až dojdou zpět do budovy školy.
 
Žáci, kteří nejsou přihlášeni do školní družiny (do jakéhokoliv oddělení) a odchází samy po obědě domů, musí mít vyplněný tento formulář. Pokud nám jej žák neodevzdá, půjde se svým vyučujícím zpět do školy a poté samostatně odchází.
 
Parkování před školou je momentálně velice problematické (kvůli stavební činnosti). Prosíme tedy o ohleduplné a bezpečné dovážení a vyzvedávání dětí, dodržování dopravních značení a dlouhodobé parkování na betonové ploše u fotbalového hřiště.
 
Kvůli kapacitě družiny prosíme o odevzání vyplněných lístků co nejdříve - ideálně do 5.9. 
 
Moc děkujeme za spolupráci!

Autor: Klára Kodetová Publikováno 30. 8. 2023 13:50
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informace k začátku školního roku

Vážení rodiče, milí žáci, 

letošní školní rok zahájíme v pondělí 4. 9. 2022 v 8 hodin.

Naši noví prvňáčci a jejich rodinní příslušníci se sejdou v 1. třídě, kde budou slavnostně přivítáni ve škole panem ředitelem. Poté bude program ještě pokračovat s paní učitelkou třídní.

Žáci 2. – 5. ročníku začnou školní rok 4. 9. v 8 hodin taktéž ve svých třídách se svými třídními učiteli.

Program prvního školního dne potrvá přibližně jednu hodinu.

Vzhledem k rekonstrukci přízemí školy budou po celou donu trvání přestavby šatny před jednotlivými třídami. Od úterý bude potřeba, aby si žáci vždy vyzuli obuv před prvními schody po vstupu do školy a donesli si je nahoru ke svému šatnovému místu.

Školní družina začne fungovat v úterý 5.9. - ranní i odpolední. Přihlašovací lístky dostanou žáci první školní den, nebo jsou ke stažení zde společně s kritérii přijímání žáků do školní družiny.

Kvůli probíhající rekonstrukci školní kuchyně se od 4. 9. 2023 na nezbytně nutnou dobu přesouvá příprava a výdej stravy do hostince Pod Lípou ve Vyskytné nad Jihlavou. Žáci se budou stravovat zde. Stravu budou připravovat kuchařky ZŠ a MŠ Vyskytná nad Jihlavou. O případných organizačních náležitostech spojených s výdejem stravy budete včas informováni.

Tělesná výchova bude po celou dobu trvání rekonstrukce venku. Prosíme o dobré obutí i oblečení.

Dlouhodobé parkování aut bude po celou dobu probíhající rekontrukce na betonovém prostoru vedle fotbalového hřiště. Parkovací místa před školou jsou nyní k dispozici nájemcům bytů nad školou, stavební firmě a případně zaměstnancům. 

Moc děkujeme za pochopení, spolupráci a těšíme se na viděnou! 


Autor: K. Kodetová Publikováno 22. 8. 2023 12:59
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Závěr školního roku

Milí rodiče,

ještě jednou vám všem moc děkujeme za spolupráci, zejména při zakončování školního roku. Na webových stránkách přibyly fotografie a ještě budou přidávány v průběhu července.

Přejeme všem klidné léto a v září se těšíme!


Autor: Celý pedagogický sbor Publikováno 30. 6. 2023 11:23
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pondělí 19.6. - organizace

Vážení rodiče,

v pondělí 19.6. už se bude pouze rozdávat vysvědčení. Vyučování bude trvat od 7:45 do 8:15. Nebude fungovat ranní ani následná družina.

Děkujeme za pochopení.


Autor: Klára Kodetová Publikováno 14. 6. 2023 16:06
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Placení fotografií

Vážení rodiče,

dnes dorazily do školy fotografie. Děti se fotily jako třída, a pak ještě někteří sourozenci či kamarádi. Poprosíme nejpozději do tohoto pátku (9.6.) poslat po dětech peníze (35 Kč za třídní foto, 15 Kč za jednu skupinovou/sourozeneckou fotku).

Moc děkujeme!


Autor: Klára Kodetová Publikováno 7. 6. 2023 19:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Organizace čtvrtku 8.6.

Datum konání: 8. 6. 2023

Vážení rodiče,

z důvodu odpoledního vystoupení, společného nácviku a úpravy prostor odpadne 4. a 5. ročníku 6. vyučovací hodina. Zároveň bude sraz všech účinkujících a žáků páté třídy v 16:15 v 5. třídě. 

Děkujeme za spolupráci!


Publikováno 5. 6. 2023 16:06
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Novější 1 3 9 16 24