Fulltextové vyhledávání

Ovoce do škol

Žáci 1. - 5. tříd základních škol mají nárok na dotované ovoce a zeleninu zcela zdarma, a to díky projektu Evropské unie a České republiky "OVOCE DO ŠKOL".

Nabízíme zdarma zdravé produkty ke konzumaci ve škole, a to zpravidla každý týden. Pestrý sortiment čerstvého ovoce, zeleniny i 100 % ovocných a zeleninových šťáv. Vše bez konzervantů, přidaného cukru, soli, tuků a sladidel.

Snahou je, aby výběr ovoce a zeleniny byl co nejpestřejší, přičemž jsou upřednostňovány produkty našeho klimatického pásma, nejlépe místní produkce.

Cílem projektu je zvýšit u dětí oblibu ovoce a zeleniny, přispět ke změně jejich stravovacích návyků, tím bojovat proti dětské obezitě, a tak zlepšit zdravotní stav mladé populace. Druhotným efektem by mělo být celkové zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny.

 

Dodavatelem je pro tento školní rok firma Bovys, spol. s r. o..

Všechny děti dostanou toto ovoce o velké přestávce ve školní jídelně. Děti se nemusí přihlašovat k odběru, každý má nárok na dodané druhy.

 ovoce a zelenina.jpg

 

Dodávky "ovoce do škol" od firmy Bovys ve šk. roce 2019/20:

38. týden: BLUMA

39. týden: NEKTARINKA

40. týden: PAPRIKA

41. týden: JABLKO

42. týden: HRUŠKA

45. týden: OKURKA - porce

46. týden: KAKI

47. týden: JABLKO

48. týden: BIO DŽUSÍK

49. týden: MANDARINKA

50. týden: HRUŠKA

2. týden: Bio džusík

3. týden: ochutnávka exotického ovoce

4. týden: HRUŠKA

6. týden: MANDARINKA

7. týden: POMERANČ

8. týden: JABLKO

9. týden: Bio džusík

10. týden: POMERANČ

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.