Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Šatní skříňky a příchody do školy

Šatní skříňky a příchody do školyDatum konání:
8.1.2024

Vážení rodiče,

od pondělí 8.1. budou mít děti k dispozici šatní skříňky. Během čtvrtka a pátku si je s třídními učiteli rozdělí (každý bude znát skříňku se svým číslem a jménem). Každý žák dostane čipový náramek, který otevírá pouze jeho skříňku. Ve škole je takovýto čip pouze jeden. Pokud si dítě zapomene svůj čip, je možné o otevření požádat třídního učitele. Při ztrátě nebo poškození čipu bude žák povinen uhradit škodu přibližně 200 Kč (na nákup nového čipu).

Od pondělí budou tedy žáci vcházet do budovy školy a odcházet z ní pouze zadním vchodem. Prosíme rodiče, aby při vyzvedávání dětí využívali telefonního hovoru do školní družiny a na děti čekali u zadního vchodu, případně v protorách šaten.

Děkujeme za spolupráci! 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů