Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Obnovení provozu školní jídelny

Obnovení provozu školní jídelnyDatum konání:
22.12.2023

Milí rodiče,

zítra (pátek 22.12.) máme pro nás všechny první vánoční dárek v podobě obnovení provozu školní kuchyně i jídelny. Zítra už tedy budou žáci obědvat v budově školy. Odcházení dětí, které chodí samy ze školy, už tedy nebude od hostince Pod lípou, ale už od přímo z budovy školy.

Zítra budou také probíhat vánoční besídky. Výuka nebude podle rozvrhu, ale každá třída bude mít program se svým třídním učitelem. Všechny třídy budou končit výuku ve stejný čas jako jiné pátky (1. a 2. třída po čtvrté vučovací hodině, 3. - 5. třída po páté vyučovací hodině).

Všem vám moc děkujeme za spolupráci během celého roku 2023. Přejeme klidné vánoční svátky a vše dobré v celém novém roce!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů