Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informace k začátku školního roku

Informace k začátku školního rokuVážení rodiče, milí žáci, 

letošní školní rok zahájíme v pondělí 4. 9. 2022 v 8 hodin.

Naši noví prvňáčci a jejich rodinní příslušníci se sejdou v 1. třídě, kde budou slavnostně přivítáni ve škole panem ředitelem. Poté bude program ještě pokračovat s paní učitelkou třídní.

Žáci 2. – 5. ročníku začnou školní rok 4. 9. v 8 hodin taktéž ve svých třídách se svými třídními učiteli.

Program prvního školního dne potrvá přibližně jednu hodinu.

Vzhledem k rekonstrukci přízemí školy budou po celou donu trvání přestavby šatny před jednotlivými třídami. Od úterý bude potřeba, aby si žáci vždy vyzuli obuv před prvními schody po vstupu do školy a donesli si je nahoru ke svému šatnovému místu.

Školní družina začne fungovat v úterý 5.9. - ranní i odpolední. Přihlašovací lístky dostanou žáci první školní den, nebo jsou ke stažení zde společně s kritérii přijímání žáků do školní družiny.

Kvůli probíhající rekonstrukci školní kuchyně se od 4. 9. 2023 na nezbytně nutnou dobu přesouvá příprava a výdej stravy do hostince Pod Lípou ve Vyskytné nad Jihlavou. Žáci se budou stravovat zde. Stravu budou připravovat kuchařky ZŠ a MŠ Vyskytná nad Jihlavou. O případných organizačních náležitostech spojených s výdejem stravy budete včas informováni.

Tělesná výchova bude po celou dobu trvání rekonstrukce venku. Prosíme o dobré obutí i oblečení.

Dlouhodobé parkování aut bude po celou dobu probíhající rekontrukce na betonovém prostoru vedle fotbalového hřiště. Parkovací místa před školou jsou nyní k dispozici nájemcům bytů nad školou, stavební firmě a případně zaměstnancům. 

Moc děkujeme za pochopení, spolupráci a těšíme se na viděnou! 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů