Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > První školní týden

První školní týdenVážení rodiče,

na webových stránkách školy najdete rozvrhy hodin na nový školní rok (ke stažení zde). Také už jsou zveřejněny i dny a časy zájmových kroužků. Kroužky mají uvedené časy a je možné, že vzhledem k rekonstrukci školní jídelny se do konce listopadu všechny časy začátků i konců posunou o patnáct až třicet minut. Přihlašovací lístky dostanou žáci během prvních dvou týdnů. Kroužky zahájíme v říjnu.
 
Školní stravování bude až do konce listopadu probíhat v Hostinci Pod Lípou, kde budou vařit naše paní kuchařky. Žáci půjdou cestu tam i zpět pod dozorem pedagogů a vyzvedávat je bude možné, až dojdou zpět do budovy školy.
 
Žáci, kteří nejsou přihlášeni do školní družiny (do jakéhokoliv oddělení) a odchází samy po obědě domů, musí mít vyplněný tento formulář. Pokud nám jej žák neodevzdá, půjde se svým vyučujícím zpět do školy a poté samostatně odchází.
 
Parkování před školou je momentálně velice problematické (kvůli stavební činnosti). Prosíme tedy o ohleduplné a bezpečné dovážení a vyzvedávání dětí, dodržování dopravních značení a dlouhodobé parkování na betonové ploše u fotbalového hřiště.
 
Kvůli kapacitě družiny prosíme o odevzání vyplněných lístků co nejdříve - ideálně do 5.9. 
 
Moc děkujeme za spolupráci!

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů