Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Výuka od 4. 1. 2021

Výuka od 4. 1. 2021Vážení rodiče,

jak jistě víte, z nařízení vlády nastupují v pondělí 4. 1. do školy pouze žáci 1. a 2. ročníku. Výuka 3. – 5. ročníku bude opět vedena distančním způsobem.

Pravidla pro 1. a 2. ročník

Ranní družina bude fungovat v běžném čase 6:45 – 7:30 pro oba ročníky. Výuku zahájí 1. ročník v 8:00 a 2. ročník v 7:45. Pokud tedy máte možnost dovézt vaše dítě později, stačí až 15 minut před zahájením výuky.

Odpolední družina bude taktéž pro oba ročníky do 15:30 hodin. Při vyzvedávání dětí kontaktujte telefonicky p. uč. Tittlerovou – 1. ročník, p. uč. Markovou – 2. ročník (telefonní čísla jsou vyvěšená na dveřích školy).

Školní jídelna funguje také – obě skupiny se vystřídají, aby nedocházelo k mísení skupin.

Z nařízení plyne, že všichni (žáci i učitelé) musí mít po celou dobu pobytu ve škole nasazenou roušku. Dejte prosím dětem roušky dvě a sáček na uložení.

Také budou děti každý den za jakéhokoliv počasí chodit ven na procházky. Dejte ji s sebou do školy vhodné převlečení a obutí, případně náhradní suché oblečení.

Pro všechny ročníky budou platit pozměněné rozvrhy hodin. Jsou vám k dispozici zde - 1. ročník, 2. ročník, 3. ročník, 4. ročník, 5. ročník.

 V případě, že se situace změní, budeme vám neprodleně informovat.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se alespoň na část dětí a budeme doufat, že se brzy sejdeme ve škole všichni!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů