Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Sbírka pro Ukrajinu

Sbírka pro UkrajinuMilí žáci, vážení rodiče a přátelé naší školy,

v týdnu od 28. 3. do 1. 4. 2022 proběhne v naší škole finanční sbírka pro Ukrajinu.

Rozhodli jsme se společně s dětmi nabídnout pomoc lidem v nouzi, proto jim i nám všem chceme umožnit zapojit se do obrovské vlny solidarity se zemí, která se ocitla ve válce.

Pokud se rozhodnete přispět jakýmkoliv finančním darem, můžete dvěma cestami. Celý týden je možnost posílat peníze po Vašich dětech do školy nebo můžete k nám přijít osobně v době odpolední družiny a koupit si drobnost z našeho školního tržiště (perníčky, korálkové náramky, keramiku). Cena výrobků bude symbolická, tzn. můžete nakoupit za cenu vyšší (pokud se rozhodnete přispět víc). V pátek 1. 4. pak akce vyvrcholí tzv. Svačinkovým dnem, kdy žáci každé třídy vyrobí pro spolužáky svačiny všeho druhu (sladké i slané) a v jídelně školy proběhne jejich prodej. Cena svačin stanovena nebude, nákup bude opět příspěvkem do naší sbírky.

Předem děkujeme za podporu této akce!

zajíček 1.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů