Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Den otevřených dveří a zápis do 1. třídy

Den otevřených dveří a zápis do 1. třídyMilí rodiče budoucích prvňáčků,

rádi bychom vás pozvali k nám do školy!

Naše škola se nachází 8 km od Jihlavy na klidném okraji obce. Výuka probíhá v pěti třídách se samostatnými ročníky (1.-5.) a je zajištěna ředitelem školy, učitelkami, vychovatelkami a asistentkou pedagoga. Součástí školy je i školní jídelna, školní družina a venkovní učebna.

Silné stránky naší školy jsou zejména: klidné, nestresující prostředí, nízký počet dětí ve třídách ( 16 - 20 ) umožňující individuální přístup při vyučování, velmi dobré vybavení pomůckami, počítačovou sítí, výukovými programy, poznáváme přírodu, jsme její součástí a chráníme ji, učíme se anglický jazyk od 2.ročníku, máme více než 10 zájmových kroužků.

Více můžete nahlédnout v tomto krátkém videu.
Tento rok jsme se rozhodli udělat den otevřených dveří kdykoliv po předchozí domluvě. Pokud budete chtít navštívit školu, popovídat si s paní učitelkou nebo vedením školy, určitě nás kontaktujte.

Pokud se rozhodnete Vaše dítě svěřit do našich rukou, můžete se zapisovat online způsobem od 14. 3. do 22. 4. 2022 přes školní systém Edookit, odkaz naleznete na úvodní webové stránce školy (www.skolavyskytna.cz). Poté bychom Vás individuálně kontaktovali na Vámi uvedený e-mail a domluvili se na konkrétním termínu zápisu Vašeho dítěte ve škole.

Pro všechny budoucí prvňáčky navíc bezplatně probíhájí červnová setkání, kde děti "ochutnají" školní prostředí a kde je i příležitost se lépe poznat.

První třídu bude příští školní rok vyučovat paní učitelka Anna Tittlerová.

Těšíme na nové žáčky i jejich rodiče!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů