Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Rodičovská schůzka a další setkání

Rodičovská schůzka a další setkáníVážení rodiče,

srdečně vás zveme na společnou rodičovskou schůzku, která se bude konat v úterý 26. 9. 2023 v 16:30 ve třídě 5. ročníku (kulturní místnosti školy). V rámci této schůzky získáte důležité informace o průběhu celého školního roku.

Důležité termíny, které si už nyní můžete zapsat do kaledáře jsou: 25.11. adventní tvoření pro rodiče s dětmi, 3.12. rozsvěcení vánočního stromečku, 16.12. vánoční zpívání v kostele. Bližší informace poskytneme včas před připravovanou akcí.

Děkujeme a těšíme se na společná setkání!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů