Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Dobrý anděl

Dobrý andělDatum konání:
1.12.2020
Datum ukončení:
22.12.2020

Přiblížil se vánoční čas - doba plnění tajných přání a doba dobrých skutků. Pojďme se stát i letos Dobrými anděly, přispějme jakýmkoli finančním obnosem na ty, kteří na nás spoléhají a kteří tuto naši pomoc opravdu potřebují.

Bohužel vám v letošním roce plném zákazů a omezení nemůžeme nabídnout ani prodejní výstavku dětských výrobků ani vánoční besídku s vystoupením našich žáků. Můžeme vás ale zapojit do zdobení vánočních stromečků, které stojí před školou. Každý bude reprezentovat jednu naši třídu. Přispějete-li do pokladničky Dobrý anděl, pak máte právo na stromeček, který si vyberete, zavěsit vánoční ozdobu, kterou třeba se svým dítětem doma vyrobíte (bude-li to andělíček, pak jenom dobře :) ).

Stromečky jsou soutěžní, ten nej bude vyhodnocen celoškolním hlasováním. Celá akce i sbírka Dobrý anděl vyvrcholí Andělskou spirálou 22. 12. 2020.

Finanční příspěvky můžete posílat po celý měsíc prosinec po vašem děťátku, pokladna bude umístěna v ředitelně školy, také třídní učitelé mohou pokladničku přinést do tříd, aby děti samy mohly peníze dovnitř vhodit.


Děkujeme vám všem, Dobří andělé, kteří děláte svět lepším.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů