Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Informace ke stravování v MŠ

Informace ke stravování v MŠŠkolní jídelna přechází na elektronický systém odhlašování obědů a v MŠ i svačinek.

První dva dny má dítě v MŠ stravu automaticky přihlášenou a na odhlášení svačinek nebo oběda se můžeme domluvit osobně ráno při příchodu do školky.

Děti, které již docházely do MŠ v loňském roce, dostaly emailem přihlašovací údaje už vloni. Přesto je nutné, aby vyplnily a přinesly do MŠ Přihlášku ke stravování s aktualizací osobních údajů.

 Děti, které nově nastupují do naší MŠ, dostanou přihlašovací údaje do systému až po odevzdání Přihlášky ke stravování.

Přihláška ke stravování je ke stažení zde. Pokud nemáte možnost přihlášku vytisknout, předáme Vám ji při nástupu dítěte do MŠ.

Obědy, ale i svačiny je nutné odhlašovat už do 14.00 dne, který předchází nepřítomnosti dítěte v MŠ. (tzn. když dítě půjde domů po obědě je nutné odhlásit odpolední svačinu den předem. Pokud zjistíte až ráno, že dítě je např. nemocné a nemůže do MŠ, první den nepřítomnosti dítěte si můžete stravu vyzvednout do jídlonosiče - po dobu opravy školní kuchyně v Hostinci pod Lípou)

(Odhlašování docházky do MŠ bude probíhat tak, jak jste zvyklí, tzn. telefonicky do 8.00 ráno, odhlašování odpoledního pobytu ve školce zapíšete na tabulku v šatně.)

  Systém je nový i pro nás, navíc do listopadu se vaří pro školu v Hostinci pod Lípou, přesto doufáme, že si brzy zvykneme a nebude docházet ke zmatkům :-)