Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Informace k začátku školního roku

Informace k začátku školního rokuŠkolní rok v mateřské škole letos zahájíme v pondělí 4.9.2023. Děti z obou tříd se ráno scházejí od 6.15 do 7.15 ve třídě Pastelky, poté přichází druhá učitelka a otvírá třídu Sluníčka. Hned od 4.9. je MŠ v provozu do 15.45. Zvláště u nových dětí prosím zvažte délku pobytu dítěte v MŠ v prvních dnech (viz Adaptační plán MŠ). V letošním školním roce navštěvují třídu Pastelky děti narozené do 30.8.2019 a starší. Mladší děti jsou zařazeny do třídy Sluníčka. (Konkrétní seznamy naleznete u dveří do jednotlivých tříd MŠ.)

 Kvůli probíhající rekonstrukci školní kuchyně se od 4. 9. 2023 na nezbytně nutnou dobu přesouvá příprava a výdej stravy do hostince Pod Lípou ve Vyskytné nad Jihlavou. Děti z Pastelek budou obědvat zde, dětem ze Sluníček bude strava přivážena do MŠ. Stravu budou připravovat kuchařky ZŠ a MŠ Vyskytná nad Jihlavou. O případných organizačních náležitostech spojených s výdejem stravy budete včas informováni.

(Vše potřebné k začátku docházky dítěte do MŠ naleznete v záložce Informace pro nově přijaté děti nebo Vám je zašleme v průběhu příštího týdne.)

Těšíme se na Vás!