Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Stravování žáků v hostinci Pod Lípou

Stravování žáků v hostinci Pod LípouVážení rodiče,

rekostrukce celého přízemí se pomalu chýlí ke konci. Stavební úpravy by měly být hotovy do konce listopadu. Poté budou následovat různé kontroly a kolaudace, která proběhne 12.12. Čeká nás také slavnostní otevření a den otevřených dveří, kde si budete moci prohlédnout prostory celé školy (datum upřesníme). S dětmi tedy budeme docházet do hostince Pod lípou do konce prosince a od ledna 2024 se už budeme stravovat v naší nové jídelně.

Děkujeme a těšíme se!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů