Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Projektový den

Projektový denMilí rodiče,

příští středu (9.11.) budeme mít ve škole projekt s názvem Létající barvy.

Jedná se o novou techniku výtvarné činnosti a také o netradiční použití barev. Děti si vyzkouší zajímavou didakticko - výtvarnou pomůcku, při které si vyzkouší míchání barev a uvidí odstředivou sílu v praxi. Navíc si každý žák odnese svoji vlastní tašku, kterou ve škole dostane. Pokud by si chtěly vytvořit barevnou mandalu na bílé tričko, je potřeba si donést své vlastní.

Součástí tohoto projektového dne jsou další stanoviště z polytechnických, didaktických pomůcek a pomůcek jemné a hrubé motoriky.

Moc se těšíme!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů