Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Předvánoční týden ve škole

Předvánoční týden ve školeMilí rodiče,

tento týden už se ve škole ponese v duchu Vánoc.

Zítra bude ještě běžně vše podle rozvrhu. Ve středu čeká děti během dopoledne vánoční pohádka dramatického kroužku a taneční ukázka tanečnic 3. - 5. třídy. Ve čtvrtek budeme mít třídní besídky. Třídní program bude začínat překvapením pro všechny žáky a zakončen bude obědem v 11:50 pro 1. - 2. ročník a 12:10 pro 3. - 5. ročník. Pak bude násladovat pro přihlášené žáky školní družina.

Ve škole se opět setkáme po Novém roce v úterý 3.1.2023.

Všem přejeme klidné vánoční svátky a do nového roku pevné zdraví a hodně rodinné pohody!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů