Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Pozdrav od sněhuláka

Pozdrav od sněhulákaMilá školo,

není to tak dávno, co jsem si přečetl hodně smutný příběh mé kamarádky dýně. Já jsem ale od přírody veselý chlapík, a tak vám chci napsat něco hřejivého. Když napadne první sníh, chci být u toho. Jen co se stromy zachumelí a lidé zabalí do kožichů, s radostí vyběhnu ven, abych ozdobil zahrádky a dětská hřiště.

Právě děti mám nejradši, často mi přidělávají úsměv na tváři. Občas mi na hlavu posadí hrnec, vezmou mrkev a já se raduji, že mám svůj vlastní nos. Ano, jsem to já, sněhulák. Díky mému tvůrci panu Janu Krpálkovi jsem teď nahradil u dveří školy ztracenou kamarádku dýni. Budu rád, když mě pohladíte, ale nikam mě, prosím, neodnášejte. Chci zůstat ve škole, protože mám rád děti.

 

130268857_854907775323448_10300531418335423_n.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů