Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Plavecký kurz

Plavecký kurzVážení rodiče, 

v pondělí 13.2. začíná plavecký výcvik 1. - 5. ročníku. 
 
Výuka plavání bude probíhat následujících dvanáct týdnů. Děti budou plavat v dopoledních hodinách v rámci školního rozvrhu a po celou dobu trvání kurzu bude platit mírně pozměněný rozvrh hodin (k nahlédnutí zde).
 
Pokud vaše dítě není do kurzu přihlášeno, přijde do školy také a bude mít výuku (tělesnou výchovu). Také v případě, že žák na plavání nahlášený je, ale z jakéhokoliv důvodu nemůže plavat, přijde do školy a bude mít náhradní program. 
 
Všechny pondělky po dobu trvání kurzu je nutné, aby všichni žáci byli ve svých třídách nejpozději v 7:30. Autobus, který nás odveze k plaveckému bazénu, odjíždí od školy v 7:45.
 
Děkujeme za spolupráci a těšíme se!
 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů