Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Organizace konce školního roku

Organizace konce školního rokuVážení rodiče,

dovolte, abych vás touto formou informoval o změně organizace konce školního roku. Vzhledem k tomu, že se na letní prázdniny chystá celková rekonstrukce chodby a sociálních zařízení v prvním patře školy, bude nutné (z důvodu dodržení technologických postupů) ukončit školní rok již v pondělí 27.6.2022. Tento den předáme dětem vysvědčení a do školy nastoupí stavební firma.

Děkuji za pochopení a omlouvám se za případné komplikace.

Pěkné dny přeje Petr Baueršíma


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů