Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Opětovné zahájení prezenční formy vzdělávání

Opětovné zahájení prezenční formy vzděláváníVážení rodiče, 

od pondělí 30. 11. bude škola opět otevřena pro všechny ročníky naší školy.

Co nás od příštího týdne čeká?

Vyučování bude začínat všem ročníkům stejně (7:45), děti by měly být přítomny ve škole nejpozději v 7:30. Příchod do školy nebude nijak časově ani ročníkově omezen.

Ranní družina od 6:45 bude pouze pro 1. a 2. ročník. Žáci 3. – 5. ročníku budou mít možnost, v nezbytných případech, od 7:00 být ve svých třídách pod dozorem pedagoga.

Rozvrhy platí stejné, které děti dostaly už v září. Tělesná výchova je zakázaná, ale děti v časech TV budou chodit na vycházky do přírody (prosíme vhodné obutí a oblečení každý den s sebou). Všechny ostatní předměty se budou učit běžně v kamenných třídách s učiteli, kteří předmět mají učit.

Přestávky budou žáci trávit ve svých třídách, s výjimkou cesty na toaletu či pro pití.

Školní jídelna pracuje v běžném provozu. Žáci budou chodit do jídelny po jednotlivých ročnících, v časech určených dle rozvrhu. Nejpozději v 12:40 hodin.

Odpolední družina bude pro 1. a 2. ročník do 15:30, pro 3. ročník do 14 hodin. Odpolední družinu pro 4. a 5. ročník nejsme schopni z personálního důvodu zajistit.

Zájmové kroužky jsou i nadále zakázány.

Každý žák musí mít s sebou ve škole 2 – 3 roušky a sáček na uschování roušky použité. Roušku musí všichni žáci i zaměstnanci školy nosit po celou dobu pobytu ve škole nasazenou, vyjma konzumace jídla a pití.

 

Děkujeme všem za spolupráci během distanční výuky a těšíme se na setkání v lavicích!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů