Fulltextové vyhledávání

Opatření v souvislosti s koronaviremVážení rodiče, jak už jistě víte, na základě mimořádného rozhodnutí MZČR jsou školy od středy 11. března 2020 až do odvolání uzavřeny. V pondělí budeme s kolegyněmi vytvářet úkoly, náměty na domácí přípravu, doporučení pro naše žáky, aby byl dopad z uzavření školy co možná nejmenší. Podrobnosti pošlu během pondělního dne. Zároveň bude pro zájemce od pondělí 16.3. k dispozici Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let. Pokud by si chtěl někdo Žádost předvyplnit, posílám ji elektronicky i s informacemi v příloze v aplikaci Edookit. Petr Baueršíma


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

edookit logo.jpg