Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informace ke školnímu výletu do Smrčné nad Sázavou

Informace ke školnímu výletu do Smrčné nad SázavouVážení rodiče,

v termínu od 17.6. do 21.6.2024 pořádáme výlet do Smrčné nad Sázavou. Vzhledem k počtu dětí pojedeme ve dvou termínech: žáci 1. a 2. ročníku od 17.6. do 18.6. žáci 3. až 5. ročníku od 19.6. do 21.6.

Děti budou ubytovány v chatkách nebo stanech s podsadou (foto najdete na http://www.ddm.ji.cz.).

Částku 200,Kč (1. a 2. roč.), 380,- Kč (3. roč.), 500, - Kč (4. roč.) a 825, - Kč (5. roč.) na ubytování stravu, dopravu a vstupné (3-.5.roč). Ceny jsou rozdílné z důvodu pořádání výletů 4. a 5. ročníku do Prahy a Brna.

Zašlete prosím na účet školy:  203 387 399/0600

variabilní symbol:   rodné číslo dítěte         specifický symbol:    90

 

Odjezd: v pondělí 17.6, nebo ve středu 19.6. v 9:08 hod.

Sraz :  v 8:45 na vlakovém nádraží v Rantířově

Návrat : v úterý 18.6, nebo v pátek 21.6. 16:45 na vlakové nádraží v Rantířově

Doporučené věci s sebou: spací pytel, boty vhodné k chůzi (sportu), adekvátní oblečení na tři dny dle aktuální předpovědi počasí, pláštěnku (nepromokavou bundu, deštník), malý batůžek na čtvrteční celodenní výlet, plavky, ručník, hygienické potřeby, nádobu na pití, psací potřeby, baterku. V případě, že Vaše dítě užívá pravidelně léky, oznamte tuto skutečnost vyučujícímu před odjezdem. Na vlakovém nádraží vybereme kartičku pojišťovny (nebo jejich kopie). Ubytování bude v chatkách a ve stanech s podsadou.

Stravování začínáme obědem, v pátek končíme rovněž obědem. Vzhledem ke vzrůstající závislosti dětí na mobilních zařízeních pojmeme tento výlet jako „bezmobilový“. V naléhavém případě nechám děti zavolat ze svého telefonu (znát číslo na rodiče), pokud budete potřebovat mluvit se svým dítětem, zavoláte na moje číslo.

Případné dotazy Vám rád zodpovím na tel. čísle 739 572 084   


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů