Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Beseda se spisovatelkou

Beseda se spisovatelkouDatum konání:
12.12.2019

Ve čtvrtek 12. 12. 2019 navštíví naši školu spisovatelka Klára Mayerová se svou knihou „Kdy má králík bobky?“

Když začnou 11letou Katku spolužáci ve škole šikanovat, objeví se v jejích výkresech škodolibý králík Servác. Jeho úkolem je pomstít se za všechno, co jí provedli. Časem je však tento úkol nad jeho síly. Naštěstí se v králíkárně na vsi narodí Valentýn, který není jako ostatní králíci: odmítá se ze všeho „pobobkovat“ strachy a trpí chorobnou zvědavostí.

Knížka unikátním způsobem spojuje text, ilustraci a komiks. Určená je dětem od 8 let, dospívajícím i rodičům – zkrátka každému, kdo si kdy přinesl ze školy domů nějaký ten šrám na duši. Možno zakoupit ve škole za zvýhodněnou cenu 200,- Kč.

Besedy se zúčastní děti 2. - 5. ročníku.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů