Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Opětovné zahájení provozu MŠ

Opětovné zahájení provozu MŠInstrukce pro rodiče a zákonné zástupce dětí docházejících do MŠ v období od 25.5. 2020 do konce školního roku 2019/2020

 

Na základě manuálu vydaného MŠMT 30.4.2020 s názvem Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020  a domluvy se zřizovatelem vydává MŠ Vyskytná nad Jihlavou tyto instrukce:

  1. Z organizačních a personálních důvodů plánuje MŠ otevřít pouze jednu třídu. Zvažte proto účast vašeho dítěte v mateřské škole.
  2. Do MŠ přijímáme POUZE DĚTI ZDRAVÉ, BEZ RESPIRAČNÍCH A JINÝCH OBTÍŽÍ
  3. Před vstupem do třídy zákonný zástupce podepíše Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění u dítěte a také informaci, že byl seznámen s vymezením osob s rizikovými faktory a zvážil tyto faktory při rozhodování o účasti dítěte na vzdělávacích aktivitách v MŠ.

Provoz:

  • Při vstupu do šatny si všichni dezinfikují ruce
  • V šatně může být pouze jedna dospělá osoba, ostatní počkají před vstupem. Dodržujte prosím doporučené 2metrové rozestupy.
  • Prosíme zákonné zástupce, aby bez zbytečných průtahů předali dítě učitelce; stejně tak při odchodu z MŠ prosíme, abyste co nejrychleji opustili šatnu.
  • Po příchodu si dítě sundá roušku, vloží ji do sáčku k tomu určenému, který si přinese z domu a uschová (ve třídě mohou být děti i učitelé bez roušek)
  • Po převlečení si půjde dítě samo umýt pečlivě ruce mýdlem (20 – 30 s).
  • Pokud to počasí dovolí, činnosti budou směrovány především na pobyt venku na školní zahradě, prostory MŠ budou častěji dezinfikovány a větrány.

Děkujeme za pochopení a věříme, že společnými silami zvládneme i tuto neobvyklou situaci.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů