Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zrušení rotační výuky

Zrušení rotační výukyVážení rodiče,

opět dochází ke změně systému výuky.

Od pondělí 17. 5. se na 1. stupni ZŠ ruší rotační výuka a všechny ročníky se budou vyučovat pouze prezenčně.

Pondělní testování žáků ale i nadále zůstává, pouze přesuneme testování dětí do jejich kmenových tříd. Poprosíme tedy, aby každé pondělí přicházeli žáci v následujících časech: 1. ročník 7:15, 2. ročník 7:20, 3. ročník 7:25, 4. ročník 7:30 a 5. ročník 7:35. Žáci se přezují v prostoru šaten a půjdou do svých tříd, kde pod dozorem třídního učitele proběhne testování.
U žáků mladších ročníků (1. a 2. třída) mohou být přítomni rodiče, žáci 3. - 5. třídy by už testování měli zvládnou s dopomocí pedagoga samostatně. V případě pozitivního testu budeme rodiče telefonicky informovat.

Ranní družina bude opět od 6:45 pro 1. a 2. ročník, žáci 3. - 5. třídy mohou v nutném případě být pod dozorem pedagoga od 7:00 ve svých třídách. Odpolední družina bude pro 1. a 2. ročník do 15:30, 3. ročník může počkat ve škole do 14 hodin. Pro 4. a 5. ročník z personálních důvodů družina být nemůže a žáci odchází po obědě, nebo výuce domů.

Obědy budou i nadále ve školní jídelně. Jednotlivé ročníky se postupně vystřídají.

Stále bohužel ještě platí povinné nošení chirurgické roušky ve všech vnitřních prostorách školy.

Moc děkujeme za spolupráci!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů