Fulltextové vyhledávání

Uzavření školní jídelnyDatum konání:
6.6.2016

Vzhledem k závadnosti pitné vody ve Vyskytné nad Jihlavou, musí být s okamžitou platností uzavřena školní jídelna. Prosím rodiče, aby dětem dávali větší svačiny, popřípadě si je vyzvedávali ze školy co nejdříve po vyučování. Pitný režim bude pro žáky zajištěn. Jakmile se situace vrátí k normálu, budu Vás neprodleně informovat.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.