Fulltextové vyhledávání

Ředitelské volnoVážení rodiče,

jak již možná víte, tento pátek (21.10.) nepůjde ve Vyskytné nad Jihlavou el. proud. Na tento den jsme měli naplánovaný výlet na Špičák, ale dnešní předpověď počasí avizuje na pátek déšť a zimu. Vzhledem k tomu, že ve třídách je při současném počasí tma, ve které není možné se učit, na chodbách, schodištích a WC nelze zaručit bezpečnost, školní jídelna nebude vařit, vyhlašuji na tento den ředitelské volno. Děkuji předem za to, že tuto mimořádnou situaci pochopíte.

Petr Baueršíma


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.