Vážení rodiče,
ve středu 25. 2. 2026 je celý den plánované přerušení dodávky elektrického proudu. Z tohoto důvodu pojedeme s dětmi na dopolední výlet.
1. a 2. třída pojede do Pelhřimova, 3. - 5. třída do Třebíče.
Odjezd bude v 8 hodin. Sraz nejpozději v 7:50 u školy. Ranní družina bude pro nezbytné, pokud budete mít možnost přivést dítě až na autobus, budeme rádi.
1. a 2. ročník přijede zpět ke škole ve 13 hodin, 3. - 5. ročník mezi 13:00 - 13:30. Odpolední družina nebude, prosíme o vyzvednutí dětí v daný čas u školy.
S sebou prosíme jídlo a pití na celé dopoledne.
Děkujeme za spolupráci!
Žádné komentáře doposud nebyly přidány.
Přidat komentář