Milí rodiče,
pár důležitých informací k tomuto týdnu.
Do středy se ještě budeme učit podle rozvrhu. Ve čtvrtek budou třídnické hodiny. 1. a 2. ročník bude končit 12:10, 3., 4. a 5. ročník po 5. vyučovací hodině (4. a 5. třídě odpadá 6. vyučovací hodina).
V pátek 27.6. budeme už dětem pouze rozdávat vysvědčení. Ranní družina bude běžně. Vyučování bude trvat jednu vyučovací hodinu (do 8:30). Poté už není výuka ani školní družina. Oběd mají děti automaticky odhlášený.
Čipy od skříněk odevzdávají pouze žáci 2. a 5. ročníku, ostatní děti si je ponechají do dalšího školního roku (zůstane jim stejná skříňka).
Společně si s dětmi užijeme poslední týden a budeme se na ně moc těšit po prázdninách!
Moc vám všem děkujeme za spolupráci během celého školního roku a přejeme klidné letní dny!
Žádné komentáře doposud nebyly přidány.
Přidat komentář