Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Změna organizace konce školního roku

Změna organizace konce školního rokuVážení rodiče,
obec (náš zřizovatel) žádala o dotaci na přestavbu celého spodního patra budovy ZŠ (přístavby šatny, chodby, jídelny, kuchyně). V první fázi rozhodování jsme dotaci nedostali. Minulý pátek 19.5. jsme se dozvěděli, že nám dotaci nakonec schválili. Vzhledem k této nečekané změně, bychom vás rádi informovali o několika zásadních změnách ve fungování školy do konce tohoto školního roku.

Po pondělním jednání se stavební firmou je jasné, že od 19.6. začnou ve škole probíhat bourací a stavební práce. Z toho vyplývá:

Mateřská škola bude v běžném provozu otevřena pouze do 16.6.
Chceme vyjít vstříc rodičům, kteří nemají možnost děti umístit jinam, proto od pondělí 19.6. do pátku 30.6. bude MŠ otevřena pouze pro nejpotřebnější, a to od 6.15 pouze do 13.00 (není možné zajistit klidný režim, bude problém i prašné prostředí, proto většinu času budeme trávit venku, v budově MŠ budeme jen při ranním předávání dětí a potom na oběd.
Svačiny a obědy bude škola dovážet, budou se vydávat přímo ve třídě.

Dejte nám prosím co nejdříve vědět (tabulka v MŠ nebo mail), zda Vaše dítě bude navštěvovat MŠ za omezených podmínek od 19.6. do 30.6.

Samozřejmě se tímto mění i plánované akce, především Zahradní slavnost s pasováním předškoláků, která se uskuteční v týdnu od 12. do 16.6. Budeme vás informovat.

Velice se omlouváme za způsobené komplikace, děkujeme za spolupráci a věříme,že za toto náročné období budeme odměněni následnou kvalitativní změnou.