Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Karanténa v MŠ

Karanténa v MŠDatum konání:
16.10.2020

Vážení rodiče,

v mateřské škole se bohužel vyskytlo několik pozitivních testů na covid 19. Tudíž na doporučení krajské hygienické stanice v Jihlavě je ve škole od pátku 16. 10. do pátku 30. 10.  vyhlášena karanténa.

Co to znamená?

Děti, které navštěvovaly mateřskou školu v tomto týdnu (rodiče ne) jsou v karanténě a od 16. 10. do 30.10. nesmí opustit bydliště. 

Pokud dítě nemá zdravotní problémy, nemusí se nechávat testovat. Sledujte prosím zdravotní stav dítěte, potažmo i váš a pokud se vyskytnou obtíže, kontaktujte lékaře.

Pokud zůstáváte s dítětem doma, máte nárok na čerpání ošetřovného na člena rodiny (OČR) z důvodu uzavření školského zařízení.

Povinná školní docházka u předškoláků

Pokud budou děti bez zdravotních obtíží, tak je pro ně forma distanční výuky povinná.  Zde v Aktualitách MŠ už jsme zveřejnily pracovní listy ke stažení, v pondělí zveřejníme další úkoly. Vypracované úkoly můžete poslat na náš e-mail, nebo přinést do MŠ od 2.11. 

Kdo nemá možnost úkoly vytisknout, lze se telefonicky domluvit na předání v mateřské škole.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně pevné zdraví!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů